31.12.16


Selle seisma jäänud blogi vaikseks edasi tiksumiseks on vaja jõhkrat kannapööret. Ajaga on vaja osata kaasas käia. Tundsin, et internetist on puudu täpselt üks ilublogi. Minu oma. Kontseptsioon nägi ette ilutoodete ja -teenuste tutvustamist, mis omakorda oleks pidanud mind tegema üsna varsti blogipostitusmiljokaks. Selleks, et midagi sisse tuleks, tuleb enne välja käia. Näiteks oma tööd ja aega, kui muud pole. Näiteks pidi plaani kohaselt aega minema olemasoleva ilukraami inventeerimiseks ja korralike fotode tegemiseks. Siis aga selgus, et mul on üks hulludelt päevadelt ostetud ripsmetušš, aga ma ei leidnud seda pildistamiseks üles. Kurbus laastas mu hinge sel aasta viimasel päeval, mis peaks muidu nii helge olema. Joonistasin mälu järgi siis selle ilutoote, mis mul on. Ja siis meenus, et tegelikult meeldivad mulle teismoodi iluasjad palju rohkem. Näiteks aju. Ja raamatud. Ja muusika. Ja inimesed. Ja filmid. Ja kujutav kunst. Ja teater. Ja loomad. Ja naljad. Võin ju ka neist vabalt ilublogi teha, eks? 
Põhikühvel oli tegelikult see, et üks mu pikaajalisem uue aasta lubadus oli seotud inglise keele õppimisega. Eesmärk on väike kerge suutlikkus koostada tekste. Alguses imetillukesi, täitsa kohutavalt väikseid. Ja andestamatutest vigadest kubisevaid, kardetavasti. Protsessi jälgimiseks on blogi ju üldse mitte paha. Hästi põhjendatud ja viisakad vihjed grammatikavigadele ja suunised sõnavara parandamiseks on teretulnud.

I thought the world needs just this beauty blog. All started because I decided to study English. All I know about English language now is from The Bold And The Beautiful and from other educational soap operas. Mostly. So I decided to study a little bit. And of course I need some feedback. The best way to watch the progress would be definitely this nice beauty blog. So. I started to collect my beauty stuff to take the pictures for this blog here but unfortunately I didn´t found my mascara. And I don´t have nothing else. That´s too bad of course. What is the beauty blog without beauty products? So I had to draw one from memory to illustrate this post here. And then I remebered that there are so many other beautiful things to write about like books and music and movies and visual art and theatre and humor and people. And cats. 
You are very welcome to be my grammar police and vocabulary angel.


1 comment:

  1. Ool rait! (Äs matš äs ai'm konsöön'd.)
    It will always be alright (all right?) as much as I'm concerned, because I've studied German at school, too! :)
    But it'll be interesting still and though, I'm sure.

    ReplyDelete